Trendy účesy pro krátké vlasy, které vás omladí

Účesy Pro Krátké Vlasy

Trendy krátké střihy

Krátké střihy jsou letos odvážnější a hravější než kdy dřív. Experimentovat se vyplatí! V kurzu jsou asymetrické střihy, mikropátky a výrazné ofiny. Pokud toužíte po změně, ale nechcete se vzdát délky, zkuste vrstvený střih, který dodá vašim vlasům objem a pohyb. Oblíbené jsou také střihy s vyholenými partiemi, které působí rebelsky a zároveň žensky. Nebojte se porušíte pravidla a najděte si styl, který vám bude slušet a ve kterém se budete cítit skvěle. Nezapomeňte se poradit se svým kadeřníkem, který vám pomůže vybrat ten správný střih pro váš typ vlasů a tvar obličeje.

Styling pro krátké vlasy

Krátké vlasy jsou šik a snadno se udržují, ale to neznamená, že byste se s nimi měly nudit! Existuje spousta způsobů, jak je nastylovat a vytvořit nový vzhled. Pro elegantní a sofistikovaný styl vyzkoušejte uhlazený culík nebo drdol. Použijte gel nebo lak na vlasy, abyste uhladily všechny nepoddajné vlasy a dosáhly elegantního vzhledu. Pokud chcete něco ležérnějšího, zkuste texturovaný bob. Použijte slaný sprej nebo pěnové tužidlo, abyste vlasům dodaly objem a texturu. Pro romantický vzhled zkuste jemné vlny. Použijte kulmu nebo žehličku na vlasy a vytvořte volné vlny a poté je prsty prohrábněte, abyste dosáhli přirozeného vzhledu. Nebojte se experimentovat s doplňky! Čelenky, sponky a šátky jsou skvělým způsobem, jak dodat vašemu účesu šmrnc.

Produkty pro krátké vlasy

Krátké vlasy si zaslouží speciální péči a produkty, které podtrhnou jejich střih a texturu. Na rozdíl od dlouhých vlasů, krátké účesy vyžadují stylingové přípravky s lehčí texturou, které nezatíží a dodají objem.

Tužidlo na vlasy je základ. Vyberte si takové, které dodá objem a texturu bez slepení. Pro extra objem u kořínků zkuste pudr na vlasy. Suchý šampon osvěží vlasy mezi mytím a dodá texturu. Pro fixaci účesu a lesk použijte lak na vlasy, ale s mírou, abyste vlasy nezatížily.

Nezapomínejte na péči! Hydratační šampon a kondicionér jsou základ. Pro krátké vlasy volte spíše lehčí textury, které vlasy nezatíží. Jednou týdně dopřejte vlasům masku pro hydrataci a výživu.

Inspirace: celebrity s krátkými vlasy

Krátké střihy už dávno nejsou jen pro rebelky. Naopak, staly se symbolem ženskosti, elegance a šarmu. Nevěříte? Inspirujte se hvězdami, které se nebály nůžek a sáhly po odvážné změně! Herečka Emma Watson uchvátila svět svým pixie střihem po dokončení filmové ságy Harry Potter. Zpěvačka Pink zase dokazuje, že i s krátkými vlasy se dá experimentovat s barvami a stylingem. A co teprve modelka Cara Delevingne? Její krátký sestřih podtrhuje její charisma a dodává jí rebelský šmrnc. Nebojte se experimentovat a najděte si krátký střih, který podtrhne vaši osobnost!

Tipy pro výběr kadeřníka

Hledáte kadeřníka, který by vám rozuměl a dokázal splnit vaše vlasové sny? Není to vždy snadné. Začněte s doporučeními od přátel nebo rodiny, jejichž účesy se vám líbí. Projděte si online recenze a prohlédněte si fotografie prací potenciálních kadeřníků. Zaměřte se na to, zda se specializují na váš typ vlasů a požadované služby. Nebojte se zeptat na zkušenosti s konkrétními procedurami a produkty. Důležitá je i komunikace. Dobrý kadeřník s vámi probere vaše představy, poradí a navrhne nejlepší řešení. Nepodceňujte ani atmosféru v salonu. Měl by na vás působit čistě, příjemně a profesionálně.

Publikováno: 13. 06. 2024

Kategorie: krása

Autor: Dominika Kučerová

Tagy: účesy pro krátké vlasy | účesy vhodné pro krátké vlasy